ЗИМОВІ РОЗВАГИ
Коли снігу випадає багато і погодні умови дають можливість провести, традиційний вже для нашої школи, фестиваль снігових скульптур, фантазії наших учнів немає межі.
Класні команди в призначений день і годину дружно починають роботу за заздалегідь заготовленим ескізом, збройні гуашшю, аквареллю, пензликами і різними предметами для будівництва зі снігу. Через дві години втомлені і задоволені, вони представляють на суд глядачів і журі чудові творіння. Кого тут тільки не буває!
У початківців вийшли чудові сніговики і фортеця для оборони.
У дружної команди п'ятикласників на алеї вишикувалися дід мороз з мішком подарунків та чарівна ялинка, прикрашена різнокольоровими кульками.
Шостий клас порадував всіх Губкою Бобом, у якого розгублений вигляд, напевно, весни злякався шуму на нашому шкільному подвір'ї.
Снігова вигадка семикласників оригінальна - це Черепаха.
Восьмикласники зліпили справжню принцесу. Вони милувалися своїм творінням, і кожен сфотографувався зі скульптурою, надзвичайної краси!
У збірної команди учнів 9 та 11 класів на шкільному дворі "виросла" справжня казка "Маша та ведмеді"
Шкільний двір перетвориться на казкове містечко, у який із задоволенням приходять на екскурсію жителі села, Кожна снігова фігура тішить і вражає уяву.
СВЯТКОВЕ ГОСТЮВАННЯ У КАЛУШІ
Зимової пори, коли на вулицях українських сіл, міст і містечок вертепи та колядники прославляли народження Божого Дитятка, діти нашої школи насолоджувалися святковим гостюванням у Калуші. Дев'ять дітей та один дорослий під опікою відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації пізнавали традиції відзначення Різдвяних свят, відвідали Івано-Франківськ.
4 грудня для учнів Шарівського навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" була організована екскурсія до музейного комплексу міста Олександрія.
Музей містить три виставкових зали, в яких представлено чимало унікальних експонатів та зібрано багато цікавих відомостей про минуле та сьогодення українського народу. Експозиція музею охоплює історію творення держави за великий період — від Стародавньої Русі і до наших днів.
З уважністю та допитливістю учні розглядали експонати музею, ставили безліч питань, сміливо висловлювали свої думки та не боялися вступати в дискусії з екскурсоводом.
Немає коментарів:
Дописати коментар